Головна » 2015 » Березень » 17 » Спортивний День - 1-ий день Тижня сім'ї, школи та громадськості
16:06
Спортивний День - 1-ий день Тижня сім'ї, школи та громадськості

        

    

У понеділок, 16 березня у нашій школі стартував Тиждень сім'ї, школи та громадськості.    
  Відкриття Тижня  розпочалося лінійкою, де зібралися батьки, учні, вчителі. Кожний клас  продемонстрував свою емблему та девіз, а також прозвітував про свою готовність до проведення Тижня.
  Далі всі учасники розділилися, відповідно вікових  категорій. 
  У молодших школярів спортивний день пройшов весело і гамірно. Бажаючих бути учасниками «Веселих стартів» було багато. Команди були вщерть переповнені. Напрочуд відповідальними в конкурсах були батьки. Захоплення і енергійність дітей передалися і дорослим. З великою перевагою у кількості балів перемогла команда «Дружба»
    Учні 5-7 класів разом зі своїми батьками змагались у вправності, гнучкості, витривалості, спритності, виконуючи найрізноманітніші завдання спортивного характеру.  В результаті перше місце посіла  команда «  Стріла», з невеликим відривом закінчила змагання команда «Перемога». 
    Команди учнів 8-11 класів та їх батьків, змагалися, граючи в теніс, шашки та шахмати. Дівчата не поступались хлопцям у  побудові логічних ситуацій, спритності та майстерності. Різноманітність, жвавість стали запорукою хорошого настрою. І тому час минув непомітно. В кінці змагань переможці були нагороджені грамотами. Серед них Кус М., Лісовий Р., Іванько Ю., Смешнова А.В., Калініченко Я., Сарафанніков О.,Пуха В., Новрузова Р., Вітренко О.

 

Переглядів: 371 | Додав: Elena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: