Головна » 2014 » Вересень » 26 » Реквієм пам'яті, присвячений річниці визволення Пирятинщині від німецько-фашистських загарбників
10:09
Реквієм пам'яті, присвячений річниці визволення Пирятинщині від німецько-фашистських загарбників

Десь там, в історії, гудуть фронти,
Клекоче пеклом знавісніла битва...
Солдаток плач, й скорбота сироти,
І матерів свята молитва
За тих синів, що не вернулись з бою,
Сміливо йшли в останню штикову
Десь там під Ржевом чи під Лозовою
Й навіки падали в траву...
     18 вересня в Березоворудській загальноосвітній школі відбувся реквієм пам’яті, присвячений   річниці визволення Пирятинщини від німецько – фашистських загарбників. Як і традиційно старшокласники  читали вірші про Велику Вітчизняну війну, ветеранів, солдатських вдов та про Перемогу.. Не могли ми, звичайно, оминути й сьогодення, а тому розпочали наш захід віршами про  все, що діється  в рідній Україні зараз, пом’янули хвилиною мовчання всіх загиблих  в АТО  та  героїв « Небесної сотні».  Цього року реквієм був зовсім інший…Учасники і глядачі кожне слово немов пропускали через  себе,  на очах бриніли сльози, а в кожного у серці  була величезна гордість за свою рідну країну, любов і вірність своїй Землі.
Десь там, в історії...
Та кров холоне й нині,
В зажурі вічній наші матері...
Я хочу щастя милій Україні,
Я хочу миру на моїй землі!
  До річниці визволення діти зробили виставку квітів. Цим вшанували пам’ять живих та загиблих героїв.  Осінні композиції чарували  своєю красою, торкаючись кожного серця, даруючи краплинку  чуйності та доброти.

 

Переглядів: 386 | Додав: Elena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: