Головна » 2017 » Жовтень » 09

6 жовтня 2017 року в актовій залі школи відбулися загальношкільні батьківські збори. Було заслухано звіт голови батьківського комітету Середюка С. О., проведено вибори нового загальношкільного комітету, головою якого, знову обрано Середюка С. О. Також на батьківських зборах було розглянуто питання про режим роботи школи, структуру навчального плану, результати медичних оглядів учнів та дотримання санітарно – гігієнічних норм у навчальному закладі, питання про дотримання єдиних вимог школярами, організацію харчування та про заснування і виплату стипендій учням школи з фонду депутата обласної ради А. В. Сімонова.

Сільський голова проінформував батьківську громаду про участь сільської ради, як партнера, в тих проектах, які реалізуються в школі: заміна вікон та даху, утеплення стін. Фінансова частина сільської ради в цих проектах складає приблизно 2 мільйони гривень.  ... Читати далі »

Переглядів: 210 | Додав: Elena | Дата: 09.10.2017 | Коментарі (0)

З 1 жовтня 2017 року у школі розпочався Всеукраїнський місячник під гаслом « Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Учні всіх класів взяли участь у конкурсі плакатів і малюнків «Я обираю здоров`я», малюки переглянули цикл мультиків «Смішарики за здоровий спосіб життя!», а учні середніх класів взяли участь у вікторині «Що я знаю про здоров`я». Шкільний бібліотекар, Яцун Наталія Василівна, разом зі шкільною медичною сестрою, Оберемок Тетяною Василівною, провели інформаційний брифінг «Здорова людина».   ... Читати далі »

Переглядів: 325 | Додав: Elena | Дата: 09.10.2017 | Коментарі (0)