Головна » 2016 » Травень » 29

       27 травня нарешті продзвенів Останній Дзвоник! Ми закінчили ще один навчальний рік. Ще одна зграйка наших учнів скоро випурхне з рідної школи. Вони вже пройшли в своєму житті свій перший рубікон - здали ЗНО з трьох предметів. Результати вже відомі і вони досить хороші. Вітаємо наших учнів Біляєву Аліну, Демченко Вікторію, Притулу Катерину з отриманням оцінок високого рівня з української мови та математики.

      Але і решта наших учнів цього року радувала нас своїми досягненнями. Директор школи майже годину вручав нашим учням  грамоти та відзнаки за перемоги в предметних олімпіадах, в спортивних змаганнях та інших різноманітних конкурсах. Особливо порадував учень 8 класу Кульковець Віктор свіоїм  ІІІ місцем  в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, та учень 10 класу Сарафанніков Олександр, який зайняв ІІІ місце в обла ... Читати далі »

Переглядів: 368 | Додав: Elena | Дата: 29.05.2016 | Коментарі (1)

20 травня на база нашої школи відбулася педагогічна гостина науковців, методистів, вчителів "Від творчого вчителя до творчого учня".  Була представлена гурткова робота вчителів району - проведена виставка їхніх робіт  та робіт учнів  " Країною майстрів". Гості пройшли по територіїі школи і прослухали міні - екскурсію про неї. Учні початкових класів Пирятинського ліцею разом зі своїми вчителями продемонстрували експериментальні проекти " Маленька обдарованість". А учні Вікторійської загальноосвітньої школи запропонували гостям літературно-музичну композицію "Доброго ранку, добра Людино". Вчителі нашої школи провели відкриті уроки у 2 і 4 класах з впровадженням елементів комплексно-хвильової методики.

 

... Читати далі »

Переглядів: 351 | Додав: Elena | Дата: 29.05.2016 | Коментарі (0)